• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Поміж тисячі зірок,

Знай твоя лише одна.

Поміж тисячі творінь,

Знай, твоє таке одне

Відкрийте себе світу, Ви

Ступайте на «Весняний зорепад»

Всім учасникам конкурсу-фестивалю «Весняний зорепад»» бажаємо по справжньому зіркових оцінок їхньої творчості.

Вперед до зірок наші дорогі учасники!

 

Міжнародний конкурс-фестиваль"Зоряні мости"-1-й тур м.Київ 21.06.14.


Гран-прі:

1.Пауліна Піскурьова-8 р;м.Охтирка Сумська обл;вокал

2.Карина Корець-8 р;м.Охтирка Сумська обл.;естр вок

3.Анастасія Твердохліб та Владислав Макаревич-дует 8р;смт.Стеблів Черкаська обл.,вокал

4.Євгеній Войченко-10р;м.Охтирка Сумська обл.;вокал

5.Марія Поворознік-11р;смт.Сквира Київська обл.,вокал

6.Анастасія Ковалінська-11р;м.Нетішин;естр вок

7.Катерина Пономаренко-12р;смт.Іванків Київська обл.;естр.вокал

8.Константин Кишкань-20р,м.Київ;ф-но

9.Денис Пірогов-19р;м.Київ ;ф-но

10.Володимир Машика-21р;м.Київ;ф-но

11.Інеса Гаврилюк-16р;смт.Сквира Київська обл.;вокал


Перші премії:

1.Владислав Роне-7р.,м.Київ ф-но

2.Анастасія Твердохліб-8р.,смт.Стеблів Черк.обл;вокал

3.Владислав Макаревич-8 р;смт.Стеблів;Черкаська обл;вокал

4.Євгенія Ковальова-9р,м.Київ;ф-но

5.Юлія Тибулевич-8р;м.Сквира;вокал

6.Марина Гиптенко-11р;м.Біла Церква-вокал

7.Марія Голюк-11р;м.Старокостянтинів Хмельн.обл;вокал

8."Дударики"-вокальний ансамбль 9-11р;м.Охтирка

9.Єлизавета Халявченко-12р;м.Орджанікідзе Дніпр.обл;ф-но

10.Анна Бурдейна-14р;м.Бершадь Вінницька обл;акад.вокал

11.Владислав Корж-14 р;м.Сквира Київська обл;естр.вокал

12.Валерія Шелєхова-7 років;м.Суми ;художнє читання

13.Катерина Підопригора-12р;м.Суми ;художнє читання

14.Анастасія Манько-13років;м.Суми ;художнє читання

15.Вячеслав Плут,Катерина Підопригора,Валерія Шелєхова-тріо худ.читання

16."Шпаківня"-театр юних;змішана група 7-13р;м. худ.читання;Суми

17.Гао Жоцзюнь-ф-но ; 20р;Китай

18.Сунь Тун-ф-но; 21р; Китайф-но

19.Ярослав Кмитко-16 р;саксофон;м.Київ

20.Ма Юйцзяо-20р;академ.вокал;Китай

21.Ольга Тюніна-16 р;нар.вокал;м.Київ

22.Ярослава Ємець-16р;м.Лохвиця Полт.обл;худ.читання

23.Євгенія Ліліщева18,Катерина Козлова18,Марина Кошкіна-21р;м.Київ ;худ.читання

24."Dance -Fam"-хореогр.колект;хореогр.;смт.Іванків Київська обл

 

Другі премії:

1.Вікторія Воробйова-18р;смт.Сквира,вокал

2.Марина Бабенюк-18р;смт.Сквира Київська обл.;вокал

3.Поліна Лавринюк-5 р;м.Київ;вокал

4.Софія Суслова-8 років;смт.Сквира;вокал

5.Катерина Семенова-9 років,ф-но

6.Дарина Степаник-9років;м.Біла Церква;вокал

 

Треті премії:

1.Євтеєва-9 років;м.Київ;вокал

 

Призові місця учасників конкурсу-фестивалю "Весняний зорепад - 2014"


Гран-прі :

1.Нікіта Орлов м.Київ (ф-но),;

2.Анастасія Твердохліб смт.Стеблів Черкаська обл,вокал;

3.Владислав Макаревич-ф-но м.Київ;

4.Анастасія Мурміль м.Буча Київська обл;

4.Богдана Малярчук-ф-но м.Київ ;

5.Катерина Пономаренко-смт.Іванків Київська обл,вокал;

6.Софія Єгорова -вокал,м.Київ;

7.Анна Гундарєва-вокал,м.Київ;

8.Алла Кіщенко вокал-м.Первомайськ Миколаївська обл.

9.Ірина Дубенко –вокал;м.Харків

 

ПЕРШІ ПРЕМІЇ:

1. Катерина Олійник м.Київ,(ф-но);

2.Деніс Веріч,м.Київ ф-но;

3.Євгенія Ковальова-ф-но м.Київ,;

4.Софія Чубук-вокал смт.Іванків,;

5.Крістіна Мельничук-м.Жмеренка ,вокал;

6."Сіріус"-хореографічний колектив м.Київ;

7.Володимир Верич ф-но,м.Київ;

8.Антон Дюбко ф-но м.Київ;

9.Анна Кравченко-м.Первомайськ,вокал;

10.Анастасія Сегієнко-смт.Іванків (Київська обл,)вокал;

11.Владислав Макаревич та Анастасія Твердохліб -смт.Стеблів Черкаська обл,(дует),

12."Джерело"-хор музичної школи смт.Коцюбинське Київської обл;

13.Анна Ліхота-ф-но м.Алчевськ (Луганська обл),

14.Володимир Бєліков-смт.Коцюбинське (Київська обл)-саксофон,;

15.Катерина Пожевілова-академ.вокал,м.Київ ;

16.Йощенко Ярослава-вокал,м.Буча Київська обл;

17.Інна Мушинська-м.Первомайськ (Миколаївська обл)-вокал;

18."Імперія танцю"-хореографічний колектив-м.Київ ;

19.Сніжана Боярська-смт.Іванків Київська обл-вокал;

20.Софія Єгорова та Анна Гундарєва(дует -вокал)м.Київ

 

Другі премії:

 

1.Олександра Галайба-ф-но ;м.Конотоп;

2.Кирило Омельченко та Олександр Гриневич-дует (ф-но),

3.Марія Ткачук-вокал;м.Біла Церква;

4.Михайло Іванов-ф-но;м.Київ;

5.Катерина П яничук-вокал;м.Первомайськ;Миколаївська обл.;

6.Наталія Руда-вокал,м.Первомайськ,Миколаївська обл.;

7.Олександра Шоробура-ф-но;м.Київ

8.Олена Шкурдода-ф-но;м.Конотоп;

9.Регіна Лисман та Олена Шкурдода-ф-но ;(дует);м.Конотоп

10.Анастасія Тишко-вокал;смт.Іванків (Київська обл.);

11.Анна Бурдейна-вокал;м.Бершадь Вінницька обл.;

12.Інна Ягодинська-вокал;смт.Іванків Київська обл.;

13.Владислава Штирба-вокал;м.Первомайськ Миколаївська обл.

 

Треті премії:

1.Софія Бобровська-вокал;м.Біла Церква;

2.Вероніка Биценко-вокал,м.Київ;

3.Анастасія Вергелес-вокал;м.Первомайськ Миколаївська обл.;

4.Анастасія Пупенко-вокал;м.Чернігів

5.Ангеліна Рижова-вокал.,м.Первомайськ Миколаївська обл.

6.Олександра Єльцова-ф-но;м.Київ;

7.Анна Бурдейна-ф-но м.Бершадь Вінницька обл.;

8.Владислава Сафанова-вокал;м.Київ

 

Директор конкурсу-фестивалю «Осінні «Зоряні мости» Жанна Тетьора

Наши контакты

г.Киев

т/ф+38(044) 286 44 47
м.067 112 66 99 ;

063 256 03 60

e-mail:zvezdnuemostu@gmail.com

caйт://zvezdnye-mosty.org.ua

Подписаться на рассылку

НОВА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА:

zvezdnuemostu@gmail.com

УВАГА!ПЕРЕЛІК КНКУРСІВ-ФЕСТИВАЛІВ

З 30.09.17-30.12.17

ЗНАХОДИТЬСЯ У РОЗДІЛІ -КОНКУРСИ

Положенн та афіші конкурсів-

у розділі на сайті (Конкурси)

м.ПОЛТАВА

м.КИЇВ

м.Львів

УВАГА!!!

"Золота осінь"

24.10.17-27.10.17

УГОРЩИНА -АВСТРІЯ


м.Чернігів


Планетарий

Информационный портал